Dowiedz się, jak zwiększyć wydajność maszyny dzięki przyszłościowej platformie automatyki firmy Omron

Elastyczna produkcja, szybka konfiguracja maszyny, inteligentna regulacja temperatury ze sztuczną inteligencją i dedykowanymi algorytmami pakowania i zgrzewania to tylko niektóre z zagadnień, które obecnie pozwalają zwiększyć wydajność maszyn. Zagadnienia te zostały połączone w ramach platformy automatyzacji firmy Omron.

Zestaw startowy sterownika NX1

Dołącz do nas, aby wziąć udział w BEZPŁATNYM jednodniowym szkoleniu technicznym i zwiększyć wydajność produkcji. Wspólnie z naszymi dystrybutorami oferujemy specjalną promocję Sysmac Experience zarówno nowym klientom firmy Omron, jak i tym, którzy chcą rozwinąć swe umiejętności. Zamów zestaw startowy sterownika PLC NX1 u swojego dystrybutora w specjalnej cenie z rabatem, a uzyskasz następujące korzyści:

  • Wydajny i kompaktowy sterownik PLC NX1, zasilacz i oprogramowanie
  • Bezpłatne jednodniowe szkolenie prowadzone przez eksperta firmy Omron w siedzibie dystrybutora
  • Pełny dostęp do platformy Sysmac w celu łatwej integracji komponentów
  • Dostępne są szkolenia podstawowe i dodatkowe w zakresie poprawy wydajności maszyny

Zestawy obejmują środowisko Sysmac Studio IDE, zasilacz S8VK i jednostkę CPU, aby umożliwić błyskawiczne rozpoczęcie pracy z oprogramowaniem Sysmac Studio. Łączne oszczędności wynoszą 50% w porównaniu ze zwykłymi cenami katalogowymi, a nasza wspólna promocja umożliwia poznanie zasad pracy na naszej wszechstronnej platformie Sysmac w zaledwie jeden dzień. Skupiamy się na integracji technologii inteligentnych w celu zwiększenia wydajności maszyny.

Oferta jest ograniczona do jednego zestawu na klienta i ważna do wyczerpania zapasów, najpóźniej do 31 marca 2019 r. Nie przegap okazji — zarezerwuj zestaw startowy sterownika PLC NX1 i szkolenie już dziś!

Szkolenia techniczne będą prowadzone przez inżynierów firmy Omron w siedzibach dystrybutorów bioracych udział w akcji oraz w biurze firmy Omron w Warszawie. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat terminów szkoleń prowadzonych u partnerów akcji prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami.

Szkolenia organizowane w siedzibie Omron w Warszawie będą mieć miejsce w dniach 11 grudnia. Kalendarz szkoleń w roku 2019 zostanie ogłoszony w grudniu.

Każdy posiadacz karty Sysmac Experience uprawniającej do darmowego jedno dniowego szkolenia, będzie mógł ją wymienić na jedno z dwu dniowych szkoleń Sysmac uzyskując 50% zniżkę.

Więcej informacji pod linkiem.