CSI- Przemysłowy monitor LCD o stopniu ochrony IP65 i dużej jasności

Przemysłowy monitor LCD o stopniu ochrony IP65 i dużej jasności
PANEL6122 to najnowszy przemysłowy monitor 12" LCD firmy AXIOMTEK, charakteryzujący się dużą jasnością 400 cd/m2 i bardzo cienką obudową ? głębokość wynosi tylko 46,5 mm.
Monitor ten wyposażony jest w wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 12", rozdzielczości 800 x 600 pikseli i kontraście 500:1. Zaletą tego monitora jest możliwość podpięcia wielu sygnałów wideo w różnych standardach: wejścia VGA, S-Video, Video i DVI.
Unikatową przewagą PANEL6122 jest możliwość pracy monitora w szerokim zakresie temperatur pracy, w tym również w temperaturach ujemnych. Zakres temperatur pracy wynosi od -10OC do +55OC.
PANEL6122 dostępny jest w dwóch wykonaniach ? wersja panelowa z metalową płytą czołową lub bez niej ? wersja open frame z nawierconymi otworami montażowymi na panelu czołowym. Do wyboru jest kilka sposobów montażu: panelowy, naścienny, desktop oraz na obrotowym wysięgniku.
O przemysłowych cechach tego monitora świadczy również stopień szczelności od frontu, wynoszący IP65, który zapewnia pyłoszczelność i odporność na okresowe polewanie cieczą.
Monitor przemysłowy PANEL 6122 przeznaczony jest do wizualizacji oraz zapewniania kontaktu z użytkownikiem (HMI) oraz do zastosowań w warunkach zakłóceń elektromagnetycznych. Monitory PANEL6122 równie dobrze sprawdzają się w trudnych (pył i wilgoć) warunkach środowiskowych, w sprzęcie kontrolno-pomiarowym, sterowaniu procesami oraz jako części składowe maszyn i urządzeń. PANEL6122 w wersji open frame idealnie nadaje się do zabudowy w kioskach multimedialnych.
www.csi.net.pl