Beckhoff – Rodzina komputerów przemysłowych z serii C69xx powiększa się

Nowy model komputera przemysłowego C6930 jest uzupełnieniem oferty przemysłowych komputerów PC, przeznaczonych do stosowania w szafach sterowniczych. Urządzenie wyposażono w interfejs SATA z kontrolerem RAID, zapewniając zwiększony poziom bezpieczeństwa przechowywania danych, dzięki zastosowaniu dwóch dysków twardych pracujących w konfiguracji RAID-1. Komputer zbudowano na bazie zintegrowanej, 3,5-calowej płyty głównej, obsługującej procesory Intel serii Core Duo lub Core 2 Duo.
Obudowa C6930 ? podobnie do innych urządzeń z serii C69xx ? jest wykonana z aluminium. Urządzenie wyposażono w interfejs SATA z kontrolerem RAID, do którego dołączono dwa dyski twarde. Zastosowany system pasywnego chłodzenia pozwala na pracę komputera w temperaturze otoczenia wynoszącej do +55oC bez konieczności stosowania wentylatora. Niewielkie wymiary obudowy powodują, że C6930 jest obecnie najmniejszym przemysłowym komputerem PC wyposażonym w kontroler RAID.
Więcej informacji oraz parametry techniczne można znaleźć pod adresem:  http://www.beckhoff.pl/english.asp?industrial_pc/c6930.htm