AT Control System sp. z o.o. ? Nowy komputer panelowy HMI608T serii Ivory

Maple Systems wprowadził do oferty komputer panelowy HMI608T serii Ivory z ekranem dotykowym TFT i Windowsem CE. Nowy model ma wyświetlacz TFT i 65 tys. kolorów i jest dostępny za bardzo atrakcyjną cenę, tylko 999 USD.

Dzięki zastosowaniu wyświetlacza TFT o rozmiarze 640 x 480 pikseli i tak dużej liczbie kolorów daje użytkownikom obraz ostry i czysty o szerokim kącie patrzenia.

Tak jak wszystkie modele serii Ivory, HMI- 608T jest wyposażony w szereg funkcji sprzętowych, które pozwalają użytkownikom na doświadczenia na całkiem nowym poziomie możliwości tego typu urządzeń.

Najważniejsze cechy sprzętowe to: Internet i dostęp do sieci Ethernet, dwa porty USB, złącze CompctFlash i porty szeregowe RS232/RS485.

HMI608T jest zaprojektowany na tej samej platformie co panel serii Silver HMI530T, dzięki czemu ma małe wymiary i unikalny system chłodzenia, co czyni go bardzo cichym.

W związku z tym, że jest programowany przy użyciu oprogramowania kompatybilnego z Windows CE, wszystkie produkty Ivory są bardzo uniwersalne. Wcześniej przygotowane oprogramowanie może być zainstalowane w panelu (Maple Systems poleca WebStudio) i użytkownik może stworzyć i uruchomić swoją aplikację.

www.atcontrol.pl