AIUT na LogiMAT 2024 z robotem AMR dla produkcji

AIUT łączy siły z Advantech podczas LogiMAT 2024, największych targów intralogistyki w Europie, które odbędą się w dniach 19-21 marca br. w niemieckim Stuttgarcie. Firmy zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania intralogistyczne zwiększające elastyczność procesów produkcyjnych i magazynowych. Odwiedzający targi będą mogli dokładnie przyjrzeć się pojazdowi AIUT AMR F12. To wyposażony w unikalne systemy bezpieczeństwa, niskoprofilowy autonomiczny robot mobilny do automatyzacji operacji transportowych w zakładach produkcyjnych. Rozwiązanie prezentowane będzie na żywo w ramach dynamicznych pokazów w hali 8 na stoisku D18 firmy Advantech.

W trakcie 3 dni trwania Międzynarodowych Targów Rozwiązań Intralogistycznych i Zarządzania Procesami LogiMAT 2024 w Centrum targowym w Stuttgarcie (19-21 marca 2024 r.), AIUT zaprezentuje swoje kompleksowe usługi i rozwiązania intralogistyczne dla produkcji i magazynu, które zapewniają stabilność łańcucha logistycznego i automatyzują wewnętrzny transport materiałów.

– Podczas LogiMAT 2024 przedstawimy naszą kompleksową ofertę w zakresie intralogistyki. Jako wiodący integrator systemów automatyki przemysłowej w Polsce i Europie doskonale rozumiemy potrzeby nowoczesnej produkcji i wyzwania przed jakimi staje przemysł. Tym bardziej zapraszamy odwiedzających tegoroczne targi w Stuttgarcie do odwiedzenia stoiska D18, gdzie na żywo będzie można przyjrzeć się jednemu z najlepiej ocenianych na rynku systemów intralogistycznych dla produkcji, do jakich zalicza się rozwiązanie AIUT AFORMIC bazujące na kastomizowanych robotach AMR z serii F. System automatyzuje dostawy produkcyjne m.in. w fabrykach jednego ze światowych liderów sektora automotive. Zapraszam na targi i zachęcam do dyskusji z ekspertami AIUT i Advantech – mówi Ewa Kubisiewicz- Boba, dyrektor Działu Marketingu w AIUT.

Kluczowa kastomizacja

Rozumiejąc potrzeby inteligentnych fabryk w zakresie zwiększenia elastyczności produkcji i automatyzacji dostaw towarów, AIUT dostarcza kompleksowy spersonalizowany system intralogistyczny oparty na autonomicznych robotach mobilnych (AMR).

– Nasza strategia biznesowa zakłada pełne dopasowanie rozwiązań intralogistycznych do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa, bez względu czy mówimy o robotach AMR czy projektach magazynu automatycznego. Kastomizacja dotyczy zarówno warstwy software, jak i hardware. W naszej ocenie jest warunkiem budowania skutecznych ekosystemów produkcyjnych i magazynowych. Prezentowany podczas LogiMAT 2024 autonomiczny system intralogistyczny AIUT AFORMIC bazujący na transportowych robotach mobilnych typu AMR, zapewnia płynną komunikację z dowolnymi systemami zarządzania produkcją i magazynem, a także monitoring procesów w czasie rzeczywistym (RTLS). Dzięki temu rozwiązanie automatycznie adaptuje się do zmiennych warunków otoczenia i nie wymaga przy tym ingerencji człowieka. Nasze roboty AMR gwarantują wydajny, bezzałogowy transport każdego typu ładunku, bowiem możemy dowolnie konfigurować projekt takiej maszyny. W ramach naszej oferty zapewniamy też dostosowanie innych urządzeń i wyposażenia, które stanowią część rozwiązania AIUT. To unikatowe podejście na rynku wśród dostawców tego typu rozwiązań, które otwiera zupełnie nowe możliwości zarządzania przepływem materiałów i produkcją – podkreśla Roman Szulik, dyrektor Działu Robotów Mobilnych w AIUT.

Więcej informacji o rozwiązaniach na www.aiut.com