Zdecentralizowany elektroniczny system napędu Rapid Link 4.0

Sektor elektryczny firmy Eaton, producenta systemów i twórcę rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki przemysłowej, wprowadza na rynek nowy, zdecentralizowany elektroniczny system napędu ? Rapid Link 4.0. Jest to druga generacja tego systemu, charakteryzująca się rozszerzonym zakresem działania. Nowe rozruszniki i przemienniki częstotliwości wyróżniają się poprawionymi parametrami pracy, co sprawia, że są niezastąpione w procesie automatyzacji systemów.
 
Eaton Electric produkuje wysokiej jakości systemy rozdziału i sterowania energią elektryczną oraz produkty automatyki przemysłowej. Globalne linie produktów należące do Eaton, takie jak Cutler-Hammer?, Moeller?, Powerware?, Holec?, MEM?, Santak? oraz MGE Office Protection SystemsTM to rozwiązania należące do systemu PowerChain Management? wspomagającego działanie układów zasilania wykorzystywanych w centrach przetwarzania danych, przemyśle, różnych instytucjach, administracji, przedsiębiorstwach użyteczności publicznej, handlu, budownictwie oraz przez partnerów OEM na całym świecie.

Korporacja Eaton zajmuje się różnorodnymi aspektami zarządzania energetycznego. W roku 2010 osiągnęła poziom sprzedaży wynoszący 13,7 miliarda dolarów. Firma obchodząca swoje stulecie działalności w 2011 roku jest światowym liderem w produkcji komponentów elektrycznych, dostarcza także wysokiej jakości systemy zasilania, rozdziału i sterowania energią elektryczną Ponadto produkuje komponenty hydrauliczne, opracowuje systemy i usługi dla urządzeń przemysłowych i przenośnych, oferuje także układy paliwowe, hydrauliczne i pneumatyczne dla lotnictwa cywilnego i wojskowego oraz wydajne, bezpieczne i ekonomiczne układy napędowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Eaton zatrudnia około 70 000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 150 krajach.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.moeller.pl