CSI poszerza ofertę o nowoczesne monitory AG Neovo

CSI Computer Systems for Industry nawiązała współpracę z wiodącym na świecie dostawcą wyświetlaczy na rynek klientów profesjonalnych i na rynek konsumencki. Tym samym poszerzyła swoją bogatą ofertę o monitory AG Neovo, specjalnie zaprojektowane by współdziałać z najnowocześniejszą technologią cyfrową.

Wyświetlacze AG Neovo są tworzone w celu zaspokojenia potrzeb środowisk publicznych i profesjonalnych, poprzez opatentowane technologie, innowacyjne zestawy funkcji i progresywne projektowanie. Dzięki wbudowanej obsłudze video, wyświetlacze AG Neovo można bezproblemowo łączyć z kamerami i innymi urządzeniami video ? nie koniecznie komputerami.

Monitory AG Neovo są przystosowane do pracy w wielu środowiskach. CSI wyróżniło cztery podstawowe grupy:

  • Seria Security ? to wysokiej rozdzielczości wyświetlacze do ochrony i nadzoru przeznaczone do zaawansowanych central kontroli i innych środowisk ochrony wymagających ostrego obrazu.
  • Monitory Medyczne ? zaprojektowane specjalnie z myślą o wymogach współczesnej medycyny; walory wynikające ze stosowania monitorów LCD to szybsza diagnoza, skuteczniejsze zabiegi, a nawet edukowanie pacjentów.
  • Monitory Dotykowe ? cała seria charakteryzuje się wytrzymałym ekranem dotykowym do pracy w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu.
  • Monitory Ogólnego Przeznaczenia ? najlepiej sprzedające się wyświetlacze AG Neovo, przeznaczone do uniwersalnego wykonywania najbardziej wymagających zadań w każdym wymagającym środowisku profesjonalnym.

Monitory AG Neovo posiadają filtr optyczny NeoV w postaci utwardzonego szkła optycznego na wewnętrznym panelu LCD, który zwiększa jakość obrazu i zabezpiecza ekran przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Montaż jest także łatwy i bezpieczny, dzięki wytrzymałej konstrukcji i rozwiązaniom zgodnym z VESA. Typowa żywotność panelu AG Neovo to 50.000 godzin ? to ponad dwie dekady, przy używaniu w biurze lub w szkole i prawie 6 lat nieprzerwanego działania przy 24 godzinnym ustawieniu dla celów ochrony. Ponadczasowa konstrukcja oraz innowacyjne technologie, to kolejne cechy wyróżniające monitory AG Neovo spośród innych, tradycyjnych rozwiązań.

Zapraszamy do bliższego poznania produktów AG Neovo poprzez bezpośredni kontakt z firmą CSI.