Zamel w Omanie i Dubaju

    Zamel CET wzięło udział w tegorocznych targach Middle East Electricity w Dubaju. Zarząd firmy liczy, że dzięki pozyskanym kontaktom zwiększy sprzedaż swoich produktów do państw z tamtej części świata. Polski producent zaprezentował między innymi sprzęt z serii EXTA (automatyka budynkowa) oraz CET (kable i przewody). Przed targami przedstawiciele Grupy Zamel Cet odwiedzili swojego klienta w Muskacie.

    –  Przeprowadziliśmy udane rozmowy handlowe z naszym dystrybutorem, poznaliśmy specyfikę i zasady sprzedaży obowiązujące w Dubaju, a także poczyniliśmy wiele ustaleń, które dają nadzieję na dalszy wzrost obrotów niezależnie od dostrzeganej przez wszystkich trudnej i skomplikowanej sytuacji ekonomicznej gospodarki światowej ? podsumowuje Tomasz Łodziński, dyrektor eksportu w Grupie Zamel Cet.

    Grupa Zamel Cet eksportuje swoje wyroby do ponad 49 krajów na całym świecie. Firma regularnie uczestniczy w największych międzynarodowych imprezach targowych. W pierwszej połowie 2009 roku Zamel CET będzie gościł na targach: Amper w Pradze, Hannover Messe oraz Ener Motive (Włochy).