V Dni Otwarte ASTOR – dla Ciebie, dla rodzin, dla fanów robotów

W weekend 11 i 12 września zapraszamy na interaktywną wystawę robotyki w Krakowie, w siedzibie firmy ASTOR na ul. Wrobela 3.

Co ciekawego dzieje się w drugi weekend września w Krakowie? Co to jest interaktywna wystawa robotyki? Czy warto przyjść ją zobaczyć? Odpowiedzi na te pytania znajdą goście odwiedzający Dni Otwarte ASTOR, organizowane już po raz piąty przez naszą firmę związaną od 34 lat z technologiami dla przemysłu. Zapraszamy do zwiedzania i wspólnej zabawy w godzinach 10-15.00!

>>> Zobacz ASTOR Robotics Center na Google Street View

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nowej lokalizacji Dni Otwartych w ASTOR Robotics Center (ARC) dzieci, młodzież, studenci, jak i dorośli, wspólnie mogą odkryć i rozwijać pasję do nowinek technologicznych.

W trakcie Dni Otwartych, goście ARC będą mieli okazję obejrzeć roboty przemysłowe i mobilne, oprócz tego planowane są różne niespodzianki. Podczas pokazów obecni będą pracownicy firmy ASTOR, którzy chętnie odpowiedzą na pytania gości.

Na Dni Otwarte ASTOR w ubiegłej edycji w 2019 roku przyszło blisko 1000 osób – cieszy nas takie zainteresowanie, więc organizujemy wydarzenie kolejny raz 🙂 Zapraszamy na pokazy robotów prosto z fabryk i wiele innych atrakcji, już 11 i 12 września! W organizacji atrakcji wspierają nas partnerzy Kraul i Robotek” – zachęca Agnieszka Wojtaczka z firmy ASTOR, organizatorka wydarzenia.

Dla wszystkich odwiedzających przewidujemy także gry i zabawy edukacyjne z klockami LEGO, upominki, malowanie twarzy, fotobudkę oraz inne atrakcje. Wstęp i zabawy są bezpłatne.


ASTOR