Turck – Oświetlenie robocze LED serii EZ-LIGHT WL

Nowym produktem w ofercie firmy TURCK jest oświetlenie LED serii EZ-LIGHT WL. Komponenty te przeznaczone są do pracy w miejscach wymagających doświetlenia w celu ułatwienia lub w ogóle umożliwienia pracy operatora.

Wśród oferowanych lamp LED można wyróżnić dwie rodziny produktów. Pierwszą z nich jest seria WL50. Są to kompaktowe wykonania w stopniu ochrony IP67/IP69K charakteryzujące się okrągłą powierzchnią oświetleniową o średnicy 50 mm. Opcjonalnie w jej środku może znajdować się przycisk załączający. Montaż może odbywać się za pomocą gwintowanej podstawy M30 lub, w przypadku wersji płaskiej, otworów montażowych, jak również znajdujących się w zestawie przylepców i magnesu. Dla aplikacji, w których potrzebna jest większa powierzchnia oświetleniowa, przygotowane zostały listwy LED serii WLS28. Występują one w wysokościach od 145 do 1130 mm. Możliwe jest również połączenie szeregowe kilku lamp LED, dzięki czemu otrzymuje się jedno dłuższe oświetlenie lub można w ten sposób połączyć kilka urządzeń zainstalowanych na różnych powierzchniach.

EZ-LIGHT WL cechuje się jasnym, białym oświetleniem, doskonale sprawdzającym się przy oświetlaniu np. wnętrz szaf operatorskich. Komponenty z tej rodziny mogą być również stosowane do doświetlania stanowisk pracy.

www.turck.pl