Trwa promocja na usługi serwisowe od Endress+Hauser

Endress+Hauser, światowy lider w obszarze aparatury pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, przygotował akcję promocyjną dla klientów. Przy zakupie usługi serwisowej, otrzymujesz jeden z trzech bonusów: darmowe szkolenie, darmowy miesiąc usługi zdalnego wsparcia Instrumentation Support lub rabat. Żeby skorzystać z promocji wystarczy do 15 marca br. złożyć zamówienie na usługę o wartości powyżej 2500 zł netto, która wykonana zostanie w pierwszym kwartale roku i wybrać najkorzystniejszy dla swojej firmy bonus.

Szeroka oferta serwisowa Endress+Hauser dotyczy urządzeń pomiaru przepływów, temperatury, ciśnienia, poziomu, pomiarów analitycznych z portfolio produktowego firmy ? niezależnie od branży i wielkości firmy. 

Jak wziąć udział w promocji? 

  • Wejdź na stronę endress.com.pl, wypełnij formularz i wyślij zapytanie ofertowe dotyczące wybranej usługi (przeglądy, uruchomienia*, kalibracje, szkolenia) do 15.03.2022.
  • Po wpisaniu w treści formularza bonusu, który Cię interesuje (szkolenie, rabat, Instrumentation Support), otrzymasz odpowiedź z ofertą.
  • Po akceptacji oferty, która powinna zostać zrealizowana do końca marca, bonus zostanie zrealizowany.

Spośród bonusów do wyboru jest między innymi darmowe szkolenie dla jednego pracownika z zakresu pomiarów przepływu lub poziomu, do wykorzystania w 2022 r., darmowy miesiąc Instrumentation Support czyli zdalne wsparcie techniczne z gwarantowanym 2-godzinnym czasem odpowiedzi lub rabat 10% na aktualnie zamówioną usługę. Każdy z bonusów jest możliwy do wykorzystania przy zamówieniach usług o wartości minimum 2500 zł netto (z wyłączeniem napraw urządzeń). 

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2022 r.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.endress.com.pl, regulamin promocji: https://eh.digital/3yImWtv  

* W przypadku wyboru usługi uruchomienia z zakupem urządzenia Endress+Hauser Polska nie bierze odpowiedzialności za termin dostawy urządzenia, w związku z czym, jeżeli termin dostawy urządzenia nastąpi po okresie objętym akcją promocyjną ? bonus związany ze zniżką na usługę uruchomienia nie zostanie przyznany.


Endress+Hauser