Switch zarządzalny TREE M-5TX IP67 PROFINET 5×10/100BT IP67 plastik M12

Switche zarządzalne IP67 gwarantują szybki przesył danych i doskonałą komunikację sieciową. Oferują rozbudowane funkcje diagnostyczne i ułatwiają szybkie rozwiązywanie problemów w celu znaczącej redukcji kosztownych przestojów.

Są kompaktowe i całkowicie szczelne, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Można je stosować w warunkach przemysłowych, w tym brudnych i nieprzyjemnych środowiskach. Połączenia M12 są wodoodporne i gwarantują ochronę do IP67. Przeniesienie technologii sieciowej na maszynę pozwala na oszczędzenie miejsca w szafie sterowniczej.

Switche oferują szerokie możliwości diagnostyczne i zapis statystyk sieci. Topologia jest automatycznie mapowana, co umożliwia wykrywanie błędów kanału, a co za tym idzie ? redukcję czasu przestojów. System wykrywa nawet stopniowo powstające błędy.
Bardzo duże znaczenie podczas projektowania sieci ma jej bezpieczeństwo. Interfejs zarządzania jest chroniony hasłem, a switch automatycznie wykrywa nieznane lub nieautoryzowane urządzenia w sieci.

Switche zarządzalne Murrelektronik oferują niedrogi sposób zbierania sygnałów z czujników opartych na Ethernet, takich jak czujniki wizyjne w systemach przenoszenia i pakowania.

Nowa wersja switcha zarządzalnego Tree wspiera ProfiNet zgodnie z Conformance Class B. Można go łatwo uruchomić za pomocą pliku GSDML poprzez TIA Portal.

Uruchomienie następuje szybko dzięki automatycznemu przypisywaniu nazw. Zintegrowane rozpoznawanie topologii ProfiNet i priorytetyzacja telegramów ProfiNet znacznie zwiększają dostępność sieci. Automatyczne przypisywanie nazw dodatkowo ułatwia utrzymanie sieci i umożliwia niezwłoczny restart maszyn i fabryk po wymianie modułu.