Siemens na Targach MACH-TOOL 2010

    Salon Obrabiarek i Narzędzi ITM ? Innowacje, Technologie, Maszyny od wielu lat przyciągają do Poznania producentów i odbiorców urządzeń tego sektora przemysłu. Tegoroczna impreza, która odbyła się w dniach 08?11 czerwca 2010 r., jak zwykle była okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć w dziedzinie układów sterowania CNC, narzędzi inżynierskich CAD-CAM, technik pomiarowych oraz metod wytwarzania i obróbki skrawaniem. W tym roku wśród 418 wystawców wystąpił Siemens, który zaprezentował najnowszą rodzinę sterowań numerycznych SINUMERIK solution line, zaawansowany interfejs użytkownika SINUMERIK Operate, nakładkę technologiczną MDynamics dla frezowania 3- i 5-osiowego, SinuTrain, symulator sterowania CNC na PC, oprogramowanie NX z zakresu narzędzi CAD/CAM, a także bogatą ofertę leasingu maszyn i urządzeń.
    W tegorocznej edycji konkursu na najlepszy produkt eksponowany na Międzynarodowych Targach Poznańskich Złoty Medal zdobył Siemens Sp. z o.o. Industry DT Motion Control i Siemens PLM Soft-ware Sp. z o.o. za produkt ?Zintegrowanie oprogramowania NX CAM z systemem sterowania numerycznego SINUMERIK solution line?.
    Siemens Sp. z o.o. Industry DT Motion Control, Siemens PLM Software Sp. z o.o.
    oraz Siemens Finance Services Sp. z o.o. zostały uhonorowane główną nagrodą ?Acanthus Aureus? ? przyznawaną za najlepszą ekspozycję targową będącą odzwierciedleniem strategii marketingowej firmy. ? Jest to już drugie wyróżnienie dla naszego stoiska targowego w tym roku. Oznacza to, że szczególna uwaga, którą przykładamy do wizerunku naszej firmy, znajduje akceptację wśród naszych klientów oraz współpracowników ? powiedział Cezary Mychlewicz, kierownik ds. marketingu. www.siemens.com