SCHUNK Expert Days 2013 – 6. edycja seminarium eksperckiego SCHUNK na temat robotyki usługowej

W dniach 27-28 lutego 2013 roku, w niemieckim Hausen już po raz szósty firma SCHUNK organizuje spotkanie z ekspertami, dotyczące szeroko pojętej robotyki usługowej.
Bogaty program seminarium obejmuje prezentacje specjalistów z całego świata, dotyczące aktualnych prac badawczych, trendów i szans w obrębie robotyki usługowej. Szczególny nacisk zostanie położony na takie tematy, jak:

  • Badania i rozwój
  • Robotyka usługowa w przemyśle
  • Sterowanie robotami oraz systemami chwytakowymi
  • Roboty usługowe w życiu codziennym.

Motto, które przyświeca tej szóstej już platformie wymiany doświadczeń, idealnie oddaje najnowszą sytuację na rynku robotów – Robotyka usługowa: wizja staje się rzeczywistością.
Lista uczestników seminarium, na której znajdują się eskperci Bosch, Kuka, ABB czy BMW, oraz tematy przez nich prezentowane jasno wskazują na fakt, iż robotyka usługowa nie należy już wyłącznie do dziedziny projektów przyszłościowych, a do konkretnych rozwiązań w przemyśle.
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w seminarium i wykorzystania okazji do wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata. Państwa udział przyczyni się do tego, że Expert Days będą nadal, tak jak w latach poprzednich, centrum wiedzy i pionierskiej myśli w robotyce usługowej.
Więcej informacji na temat seminarium oraz możliwość rejestracji znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.expertdays.schunk.com/