Saia PCD Supervisor, oprogramowanie klasy SCADA

Opierając się na nowoczesnych technologiach, Saia PCD Supervisor oferuje operatorom i programistom elastyczną i najbardziej przyszłościową platformę do zarządzania ich systemami i procesami.

Kompletne rozwiązanie do inteligentnego zarządzania budynkami i infrastrukturą

Saia PCD Supervisor to skalowalne rozwiązanie do monitorowania, sterowania i zarządzania zarówno pojedynczymi instalacjami HVAC, jak i zaawansowanymi systemami automatyki budynkowej i infrastrukturalnej. Umożliwia monitoring wszystkich instalacji w jednej aplikacji.

Elastyczny i otwarty system, oparty na standardowych protokołach komunikacyjnych, takich jak BACnet, Modbus, OPC, M-Bus, KNX itd., umożliwia integrację z innymi systemami i aplikacjami z jednego lub wielu obiektów.

Rozpoznawanie problemów i potrzeb optymalizacji w ramach infrastruktury

Łatwa obsługa urządzeń Saia PCD (kreator importu danych umożliwia płynną migrację danych ze wszystkich urządzań Saia PCD), zapewnia efektywne zarządzanie systemem, a także wysoki komfort obsługi ? dzięki konfigurowalnemu interfejsowi użytkownika, prostym pulpitom nawigacyjnym, dedykowanym panelom sterowania i funkcji zdalnego dostępu.

Dane mogą być łatwo zestawiane i prezentowane na wszystkich przeglądarkach internetowych, tabletach i smartfonach opartych na technologii HTML5. Nie jest wymagana obsługa wtyczek Java.

Bezpieczne i wydajne: Gotowe do tworzenia nowoczesnych systemów architektury

Saia PCD Supervisor jest najnowocześniejszym rozwiązaniem, również w zakresie bezpieczeństwa informatycznego. Wspiera nowoczesne architektury sprzętu i koncepcje systemu, takie jak serwery wirtualne, redundantne bazy danych, interfejsy inżynierskie dla wielu użytkowników i interfejsy IoT.

Wydajne i oszczędne działanie dostosowane do potrzeb użytkownika

Z Saia PCD Supervisor podejmowanie strategicznych decyzji jest szybsze, a ograniczanie kosztów operacyjnych poprzez optymalizację wydajności i działania zwiększające efektywność energetyczną, skuteczniejsze.