Przygotowania trwają ? Targi PCI Days 2022 już w czerwcu

Poznaj nasze targi i zarejestruj się bezpłatnie!

Już tylko trzy miesięcy dzielą nas od Międzynarodowych Targów dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, które odbędą się 22-23 czerwca 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie. Targi PCI Days powstały, aby integrować dostawców z producentami leków i kosmetyków a połączenie obu branż sprawia, że jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce tworzące niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych. 

Po pierwsze ? wiedza i inspiracja

Uczestnicy targów spotkają się z bardzo ciekawym programem merytorycznym wygłoszonym w strefach wykładowych ? Farmaceutycznej Strefie Inspiracji oraz Kosmetycznej Strefie Inspiracji. Będzie to idealna okazja do pogłębienia swojej wiedzy oraz do zapoznania się z innowacjami produktowymi i technologicznymi.

Ponadto szczególnej uwadze polecamy:

  • Konferencję ,,Be Inspired – Nowości Surowcowe 2022/2023″ skierowaną dla branży kosmetycznej, podczas której producenci i dostawcy surowców zaprezentują swoje nowości w formie krótkich wystąpień
  • Konferencję mikrobiologiczną, która po raz kolejny będzie szczególnie zadedykowana pracownikom laboratoriów i działów R&D oraz wszystkim innym zainteresowanym gościom.
  • Warsztaty ?Efektywny i leanowy system jakości w firmie – czyli jak produkować taniej, szybciej i na czas”
  • Warsztaty ?Inżynieria pomieszczeń czystych w służbie ochrony produktów, procesów oraz personelu przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń?
  • Praktyczne warsztaty dla zakupowców dedykowane obu branżom

Po drugie ? cenne kontakty biznesowe 

Nie ma biznesu bez kontaktów. Nie ma biznesu bez współpracy. Nasze targi integrują dostawców z producentami leków i kosmetyków. W tym roku pozyskaliśmy szerokie grono wystawców, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz wszelkich usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Odwiedzającymi nasze targi z branży farmaceutycznej i kosmetycznej są: kierownicy działu badań i rozwoju, szefowie działów kontroli jakości, kierownicy laboratoriów, technolodzy, szefowie działu zaopatrzenia, szefowie działu utrzymania ruchu, decydenci, inżynierzy procesów, kierownicy działu planowania produkcji, szefowie działu pakowania, decydenci w działach zakupów, przedstawiciele instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży. Podczas ostatniej edycji odwiedziło nas ponad 1200 osób w tym ok.100 zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych znanych w branży od lat jak również nowo powstałych. W tym roku jesteśmy przygotowani na jeszcze większą ilość odwiedzających oraz wystawców. 

Po trzecie ? emocje i nowe perspektywy 

Mnóstwo ludzi z branży, możliwość dyskusji, szerokie grono wystawców oraz ciekawy program merytoryczny ? to wszystko powoduje, że nasze targi są inspirujące, zachęcają do działania, a w dodatku odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Po tym wydarzeniu emocje długo nie opadają, a zazwyczaj trwają aż do kolejnej edycji. 

Do zobaczenia 22-23 czerwca 2022 w EXPO XXI Warszawa

Rejestracja na targi – https://pcidays2022.cors.systems/

Szczegółowe informacje – https://pcidays.pl/