Program Opieki Serwisowej VIX Automation

Wraz z ukazaniem się nowej wersji oprogramowania Proficy HMI/SCADA iFIX 4.5 w wersji polskiej, VIX Automation wprowadza zmiany dotyczące Programu Opieki Serwisowej.

Dystrybutor zdecydował się na połączenie swoich usług z producentem oprogramowania GE Fanuc Intelligent Platforms. Nowa usługa nazywa się Proficy Global Care.

GlobalCare to roczna umowa serwisowa, w ramach której uczestnik programu ma zapewnioną opiekę producenta oraz lokalne wsparcie realizowane przez polskiego dystrybutora. Każdy uczestnik otrzymuje zestaw produktów i usług umożliwiający utrzymywanie instalacji oprogramowania przemysłowego na najlepszym z dostępnych poziomów.

Główną korzyścią z uczestnictwa w programie jest możliwość aktualizacji posiadanego oprogramowania do najnowszej dostępnej wersji, oraz możliwość korzystania ze wsparcia technicznego bezpośrednio u producenta.  Opieka rozszerzona jest o lokalne wsparcie polskiego dystrybutora, zapewniające m.in. obsługę techniczną w języku polskim oraz preferencyjne warunki szkoleń.

www.vix.com.pl