Podsumowanie roku Schneider Electric z Partnerami

  Firma Schneider Electric zorganizowała w Iławie spotkanie Partnerów Handlowych. Była to okazja do podsumowania dotychczasowej współpracy i nagrodzenia najlepszych firm, które w minionym roku wykazały się szczególną aktywnością na polu biznesowym. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 niezależnych podmiotów współpracujących z Schneider Electric.

  Coroczne Spotkanie Partnerów na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych spotkań z klientami Schneider Electric. Jest to okazja do podsumowania wspólnych projektów, poznania planów na przyszłość oraz zapoznania się z nowościami produktowymi oferowanymi przez producenta.
  Najlepsi Partnerzy Pionu Budynków, firmy: EnergoSter Sp z o.o,  Sigilogic Asseco Group, Qumak S.A,  SatchwellPolska Toruń Sp. z o.o.,T4B Sp. z o.o,  Telecomm Sp. z o.o otrzymali z rąk Prezesa firmy Jacka Łukaszewskiego tytuł Platynowego Integratora Systemów Budynkowych. Prezes Zarządu wręczył również Producentom Rozdzielnic, firmom: Elektromontaż Rzeszów S.A.,  Hulanicki Bednarek Sp. z o.o., REVICO S.A., Control Process Electric Sp. z o.o., WPP Zdzisław Lityński, ZPUE S.A. statuetki z podziękowaniami za imponujące wyniki  sprzedaży w 2013 roku na rynku rozwiązań niskiego napięcia.

  W trakcie spotkania wyróżnieni zostali również Partnerzy współpracujący z APC by Schneider Electric w obszarze rozwiązań IT. W tym segmencie nagrodzeni zostali: ABC Data S.A – największy dystrybutor rozwiązań Schneider Electric ITB w 2013 roku, RRC Poland Sp. z o.o. jako najprężniej rozwijający się dystrybutor rozwiązań Schneider Electric ITB w ubiegłym roku. Za największą sprzedaż UPS-ów 1-fazowych Schneider Electric ITB w 2013 roku nagrodzono AB S.A. Natomiast spółki HAL Group  wyróżniono za projektowanie i wdrożenie zaawansowanych systemów Data Center, a Silco Sp. z o.o. za największy wzrost sprzedaży UPS-ów 3-fazowych Schneider Electric ITB.

  W trakcie wydarzenia Partnerzy zgodnie podkreślali, że wysoko cenią sobie współpracę ze Schneider Electric ze względu na kompleksowość oferty i jakość produktów, uznając je za jedne z najmniej awaryjnych na rynku, jak również za dobre relacje międzyludzkie. Partnerzy docenili także wysoki poziom usług oraz rzetelne i merytoryczne wsparcie techniczne.

  Uczestnicy spotkania podkreślali także, że współpraca z Schneider Electric przynosi ich firmom wymierne korzyści, wpływa na rozwój i wzrost zaufania klientów. Kontrahenci podkreślili również to, że cenną wartością jest wygoda polegająca na dostarczeniu wszystkich niezbędnych narzędzi do budowy systemów energetycznych.

  Spotkanie zakończyło się uroczystą galą, w trakcie której Prezes Schneider Electric podziękował Partnerom za miniony rok współpracy oraz nagrodził najlepsze firmy za ich wyniki. Wieczorna impreza pod hasłem „Złap wiatr ze Schneider Electric”, wypełniona pokazami, konkursami i wspaniałą muzyką dostarczyła uczestnikom niezapomnianych wrażeń.