Pierwsze wydanie ?Pod Kontrolą?

W połowie grudnia bieżącego roku został wydany pierwszy numer magazynu ?Pod Kontrolą?, kierowanego do automatyków, projektantów, osób zajmujących się pomiarami kontrolnymi i utrzymaniem ruchu, studentów oraz wszystkich zainteresowanych zagadnieniami automatyki.

W kolejnych wydaniach czytelnicy będą mogli znaleźć informacje na temat nowych urządzeń i technologii, zapoznać się z bogatymi doświadczeniami zgromadzonymi przez naszych inżynierów i wykorzystać je do własnych potrzeb, a także przypomnieć sobie podstawy technik i metod pomiarowych wykorzystywanych przez stosowaną powszechnie aparaturę.

Magazyn ?Pod Kontrolą? będzie ukazywał się co kwartał zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej. Bezpłatnej subskrypcji można dokonać na stronach internetowych www.podkontrola.pl oraz www.introl.pl, tam też znajdują się szczegółowe spisy treści dla aktualnego numeru. Pierwsze i następne numery pisma dotrą do czytelników pocztą elektroniczną lub tradycyjną oraz przez przedstawicieli regionalnych.