Phoenix Contact ? prezentacja ochrony przeciwprzepięciowej

    Phoenix Contact przygotował dla swoich klientów objazdowe prezentacje Infomobil Tour ? Ochrona przed przepięciami na kółkach.
    W daniach od 07.06. 2010 do 18.06.2010 INFOMOBIL ochrony przed przepięciami przemierzał Polskę od Gdańska do Poznania. Zawierał informacje o produktach i nowościach. Najważniejszą część spotkania stanowił generator impulsów przepięciowych 8/20 ?s o amplitudzie do 10 kV, dzięki któremu możliwe było przeprowadzanie prób nie tylko niszczących. W czasie spotkań wewnątrz samochodu prezentacyjnego uwypuklano zagadnienia związane rzeczywistymi aplikacjami ograniczników przepięć, w tym popularne błędy instalacyjne. Dzięki uprzejmości dziesięciu firm, na których terenie odbywały się prezentacje, z ruchomą wystawą zapoznało się 220 osób.
    Firma Phoenix Contact powstała ponad 80 lat temu i jest dziś liderem w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. 9900 osób pracujących w 47 oddziałach Phoenix Contact i 30 firmach partnerskich tworzy gęstą sieć dystrybucji.
    Działalność firmy jest ukierunkowana na tworzenie postępu poprzez innowacyjne rozwiązania oraz relacje z klientami i partnerami biznesowymi owocujące obopólnymi korzyściami. www.phoenixcontact.pl