Phoenix Contact – Ośmiopinowe złącze RJ 45 w stopniu ochrony IP 67


Światowa premiera wtyku, który może być zestawiany bez użycia narzędzi. 8-pinowy Variosub RJ 45 QUICKON jest obecnie dostępny w wykonaniu IP 67. Złącze spełnia wymagania dla stopnia ochrony IP 67 zgodnie z EN 50173: 2002, jak również dla CAT5e zgodnie z TIA 568-B: 2002.
Zestawianie złącza opartego na technologii samoczynnego odizolowywania nie wymaga specjalnych narzędzi. Połączenie jest dokonane poprzez wsunięcie przewodów do wtyczki gdzie izolacja jest nacinania po dociśnięciu obudowy. Zapewnia to proste połączenie wtyku z przewodem na obiekcie nawet w trudnych warunkach. Złącze ma solidny ekran EMC od zakłóceń zewnętrznych oraz możliwość łączenia zarówno przewodów drutowych, jak i linkowych od 0,14 mm2 do 0,36 mm2. Solidny sposób dociążenia przewodów zapewnia bezpieczne mocowanie kabla o średnicy zewnętrznej do 8,5 mm.
Łatwy w użyciu zatrzaskowy system zamykania chroni połączenie przed udarami, wibracjami, zapewniając pewne przesyłanie danych nawet w trudnych warunkach przemysłowych. www.phoenixcontact.pl