Phoenix Contact – Mini złącza z zaciskami sprężynowymi

Nowe mini złącza z zaciskami sprężynowymi firmy Phoenix Contact (MSB) są odpowiedzią na wymagania dla wciąż zmniejszających się szaf złączowych. Dzięki oszczędzającej miejsce budowie i czołowemu przyłączu (MSB) lub przyłączu z boku złączki (MSBV), te zaciski są szczególnie odpowiednie dla oprzewodowania, gdzie nie ma za dużo miejsca w skrzynce połączeniowej. Dla rozprowadzenia potencjałów mini złącza z zaciskami sprężynowymi są również dostępne jako podwójne złączki (MSDB). Możliwe jest również podłączenia dwóch przewodów z każdej strony złączki.
Jak wszystkie złączki w systemie Clipline Complete, złączki z zaciskami sprężynowymi mają spójny, łatwy do przeczytania system oznaczeniowy.
W zależności od specyfikacji, złącza mogą być montowane na szynie montażowych NS 15 i NS 35. Mogą być również zamocowane bezpośrednio na płytach montażowych używając uchwytów pinowych oraz kołnierzowych przyłączy do montażu śrubowego. Złącza z zaczepami/pinami są odpowiednie dla płytek metalu o grubości 0.6-1,5mm.
Złącza przewodów ochronnych oraz warianty kolorów mogą być zastosowane do łatwego zestawienia praktycznych bloków złączy. www.eltron.pl