PCI Days 2019 – spotkanie z najlepszymi

WYDAWNICTWO FARMACOM, wydawca kwartalników „Świat Przemysłu Kosmetycznego” i „Świata Przemysłu Farmaceutycznego” zaprasza na Pharma & Cosmetic Industry Days 2019 – pierwsze w Polsce Targi dla dostawców w branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

PCI Days 2019 to nowe wydarzenie B2B, skierowane dla dostawców i producentów działających w branżach farmaceutycznej i kosmetycznej. Udział w targach stwarza dostawcom niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych z producentami  kosmetyków i leków. Odwiedzający docenią Targi PCI Days za możliwość poznania nowości produktowych i czerpania inspiracji do tworzenia nowych form leków i kosmetyków. 

PCI Days to idealne miejsce do zaprezentowania i poznania pełnej oferty do produkcji leków i kosmetyków – od surowców poprzez produkcję aż po opakowania. W gronie wystawców nie zabraknie firm, które mają w swojej ofercie surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT.

Wśród odwiedzających nie zabraknie przedstawicieli zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych, właścicieli, dyrektorów produkcji, osób decyzyjnych, odpowiedzialnych za zakupy i rozwój produktu.

Targi organizowane są przy współpracy merytorycznej i medialnej z najważniejszymi instytucjami i organizacjami przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. PCI DAYS 2019 to nie tylko 2 dni merytorycznych spotkań z wystawcami, ale także wykłady i prezentacje w Strefie Inspiracji, konkursy i liczne niespodzianki.

Organizatorem targów PCI Days 2019 jest Wydawnictwo Farmacom – wydawca czasopism branżowych, portali specjalistycznych, a także organizator cyklicznych kongresów.

PATRONI MEDIALNI: