Panele dotykowe PC Polaris wykonane w technologii LED dla stref niebezpiecznych

Panele dotykowe PC Polaris wykonane w technologii LED to innowacyjne rozszerzenie istniejącej już linii urządzeń. Nowe panele dostępne w wymiarach 5,7", 10,4" oraz 12,1" zostały zaprojektowane nie tylko do wygodnej obsługi prostych maszyn, takich jak mieszalniki czy suszarki, lecz umożliwiają także nadzór i kontrolę nad złożonymi urządzeniami typu reaktory, wirówki czy młyny kulowe. Wszystkich paneli Polaris można używać w strefach 1 i 2 oraz 21 i 22. Zapewnia to komfort użytkowania PC również w strefach niebezpiecznych. Panele Polaris PC są szczególnie przydatne w branży chemicznej, petrochemicznej i w przemyśle farmaceutycznym.
 
Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz z podświetlanym za pomocą LED tłem i ekran dotykowy umożliwiają intuicyjną i komfortową obsługę. Nawet w przypadku dużych kątów widzenia i niekorzystnych warunków oświetleniowych nowy panel LED zapewnia optymalny kontrast. Sprawdzony procesor LX800 jest wystarczająco wydajny, aby wyświetlać strony HTML, może także funkcjonować jako zdalny klient. Umożliwia on także wysokiej jakości wizualizację i obsługę procesów na miejscu. W przypadku, gdy potrzebna jest jeszcze większa wydajność, jest dostępny – jako opcja – procesor Intel? Atom 1,6 GHz wraz z systemem Windows? 7 Embedded.

Ostatnia wersja oprogramowania dla paneli Polaris BMS Graf pro Runtime 7 pozwala użytkownikowi na pracę w systemie Windows? XP Embedded, a także na wysyłanie projektów przez sieć Ethernet oraz na zintegrowane zarządzanie użytkownikami. Nowe panele PC są wyposażone w iskrobezpieczny interfejs USB, istnieje także możliwość podłączenia iskrobezpiecznej myszy, trackball’a i touchpad’a. Seria Polaris jest dostępna w wersjach standardowych i przygotowanych według wymagań klienta. Urządzenia mogą być także dostarczone w obudowie ze stali nierdzewnej.