Omron Electronics ? Przekaźnikowy moduł interfejsowy G2RV

Moduł przekaźnikowy G2RV jest wykonany w standardowym rozmiarze obudowy o szerokości 6 mm, oszczędzającym przestrzeń montażową.
Jak w przypadku każdego modelu przekaźnika, tak i w odniesieniu do G2RV firma Omron zwróciła szczególną uwagę na jakość i funkcjonalność. Potwierdzeniem tego są mocne wyprowadzenia przekaźnika, zapobiegające wygięciom nóżek podczas czynności serwisowych, zwiększające również powierzchnię styku z podstawką.
Ułatwieniem podczas serwisowania i uruchamiania modułów są wbudowane wskaźniki LED dołączenia zasilania oraz wskaźnik mechaniczny przełączenia styków, niewystępujący w przekaźnikach innych producentów.
Nie bez znaczenia jest także przezroczysta obudowa, pozwalająca na analizę stanu przekaźnika, co w dużym stopniu ułatwia diagnozowanie potencjalnych awarii.
Przekaźnik przystosowany jest do pracy z obciążeniami 6 A dla napięć zarówno 250 VAC, jak i 30 VDC. Wytrzymałość mechaniczna wynosi 5 milionów przełączeń, a elektryczna ? 100 tysięcy operacji.
Jako wyposażenie dodatkowe oferowane są różnej długości mostki łączące moduły podstawek ze sobą, moduły wielopołączeniowe do sprzęgania z wyjściami PLC oraz wymienne tabliczki oznaczeniowe. www.omron.com.pl