Nowa strona internetowa ASTOR

  Wraz z rozwojem potrzeb klientów i rynku automatyki zmienia się również strona WWW firmy ASTOR, obecnej od prawie 30 lat na polskim rynku automatyki przemysłowej. Nowy serwis, uruchomiony 7 listopada 2016, powstał z myślą o potrzebach klientów, we współpracy z nimi
  i zawiera wiele nowych funkcjonalności. Przeznaczony jest dla wszystkich poszukujących wartościowych informacji z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej, systemów IT dla produkcji, biznesu i wiedzy technologicznej oraz edukacji.

  Uruchomienie nowej strony wpisuje się w strategię ASTOR, zakładającą ciągłą identyfikację głównych wyzwań rynku i projektowanie wartościowych produktów, usług i narzędzi online, spełniających oczekiwania klientów. Skuteczność takich założeń potwierdziła tegoroczna nagroda Polish Industrial Automation Customer Value Leadership Award, przyznana ASTOR przez niezależną firmę doradczą Frost & Sullivan.
  Główne korzyści, których dostarcza nowy serwis WWW to wsparcie techniczne online 24/7, wymierne oszczędności dla zalogowanych klientów w sklepie internetowym oraz historia współpracy technicznej i handlowej dostępna na indywidualnym koncie użytkownika. Koncepcja, struktura i ergonomia nowej strony ASTOR zostały zaprojektowane na podstawie badań i analiz potrzeb użytkowników, we współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami integratorskimi i partnerskimi.
  30 lat na rynku zobowiązuje. W codziennej pracy z Klientami obiecujemy rzeczy, które jesteśmy w stanie dostarczyć, a gdy pojawiają się problemy, pomagamy je rozwiązać. Zależy nam na wieloletniej i partnerskiej współpracy. To podejście realizujemy zarówno w codziennej pracy z Klientami, jak i online” – podsumowuje Jarosław Gracel, Dyrektor ds. marketingu i relacji w ASTOR.
  Dodatkowo, każdy Klient, który założy konto w nowym serwisie internetowym ASTOR, otrzyma dostęp do lepszych warunków handlowych oraz plików wsparcia technicznego niedostępnych bez zalogowania.
  W myśl przyświecającego firmie motta “gdzie technologia spotyka człowieka”, strona WWW pokazuje otwartość pracowników ASTOR na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz budowanie długotrwałych relacji. Podkreśla też wagę dialogu między automatykami czy menedżerami zarządzającymi produkcją, wspierając podejmowanie najlepszych decyzji, mających na celu rozwijanie przedsiębiorstw.
  Nowa strona internetowa znajduje się pod adresem: www.astor.com.pl
  Źródło: ASTOR