Navi?Service – Skorpion-5 ? nowy switch przemysłowy firmy Contemporary Controls

EISK5-100T o handlowej nazwie Skorpion-5, to najnowszy produkt w szerokiej gamie switchy przemysłowych Contemporary Controls. Ten mały, niezarządzalny switch ma 5 portów 10/100 Mb/s oraz unikalną funkcjonalność ? montaż DIN-Rail, niezawodna praca oraz niska cena.

Metalowa i odporna obudowa ma niewielkie wymiary: 100 x 70 x 25 mm. Każdy ekranowany port Skorpiona obsługuje: auto-negocjacje, half/full duplex i flow-control. Dla łączy half-duplex jest to technologia Backpressure, natomiast dla full-duplexu ? PAUSE. Dodatkowo każdy port jest podatny na auto-MDI/X, co pozwala uniknąć kłopotów z doborem kabli łączących switche ze sobą. Aby uniknąć nadmiernego ruchu pakietów rozgłoszeniowych, które mogą spowodować degradację sieci, Skorpiona wyposażono w technologię Broadcast Storm Control. Switch obsługuje każdą ethernetową warstwę aplikacyjną, w tym ? Modbus/TCP i Ethernet/IP.

Switch może być zasilany redundatnie, napięciem stałym 10-36 VDC oraz zmiennym 8-24 VAC. Wszystkie porty wyposażone są w diody LED, informujące o aktywności portu i prędkości urządzenia do niego podłączonego. Klasa protekcji wynosi IP30 a temp. pracy zawiera się w przedziale od 0°C do +60°C. Skorpion-5 jest zgodny z certyfikatem CE, UL 508, c-UL Industrial Control Equipment.

www.navi-service.wroclaw.pl