Nagroda dla ASKOM za system Asix

  Frost & Sullivan uhonorowała ASKOM prestiżową nagrodą Price Performance Value Leadership Award w kategorii Polish SCADA.
  System SCADA Asix ? rozwijany i oferowany od wielu lat produkt ASKOM ? znalazł uznanie niezależnych ekspertów, którzy ocenili go najwyżej, biorąc pod uwagę kryteria konkurencyjności cenowej, funkcjonalności, łatwości użytkowania, wsparcia serwisowego oraz stopnia spełnienia potrzeb Klienta.
  ? Korzyści płynące z użytkowania tego prostego w obsłudze i oferującego jednocześnie niezwykle wysoki stosunek jakości do ceny systemu są nie do przecenienia, co czyni Asixa niezwykle poważnym graczem na polskim rynku SCADA ? twierdzi analityk Frost & Sullivan Katarzyna Owczarczyk.
  ? Sukces Asixa i jego powszechne, dobre przyjęcie potwierdza ponad 4000 wykupionych licencji, użytkowanych przez szeroką rzeszę klientów ? zauważa Owczarczyk. ? System działa w ciepłowniach, oczyszczalniach ścieków, przemyśle spożywczym, inteligentnych budynkach, przemyśle chemicznym i maszynowym, systemach telemetrycznych itd.
  Frost & Sullivan to globalna firma badawczo-konsultingowa, zatrudniająca ponad 1800 konsultantów i analityków, monitorująca ponad 300 branż przemysłowych i 250 000 firm w oparciu o własną metodologię TEAM Research. Każdego roku Frost & Sullivan przyznaje niniejszą nagrodę firmie, której produkt spełnił oczekiwania zarówno rynku jak i klienta.
  Wyróżnienie dla naszego produktu ? systemu SCADA Asix ? jest więc tym bardziej cenne, że przyznała je międzynarodowa firma specjalizująca się w analizach, ocenach i prognozach na rynkach zaawansowanych technologii ? mówi Owczarczyk.
  Zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem o przyznaniu nagrody oraz komunikatem prasowym Frost & Sullivan z dnia 13 września 2010. Materiały te umieszczone są na naszych stronach internetowych. www.askom.com.pl www.asix.com.pl