MyVision ? Błyskawiczne i intuicyjne tworzenie aplikacji wizualizacyjno-sterującej dla systemów automatyki budynkowej

MyVision to potężne i łatwe w użyciu narzędzie, służące do tworzenia aplikacji wizualizacyjno-sterującej na panele Visualyser firmy ESA. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i wspomagającym prace projektowe kreatorom, pozwala na tworzenie rozbudowanych aplikacji w bardzo krótkim czasie.

Tworzenie projektu przy pomocy MyVision jest dziecinnie proste. Implementowanie zmiennych odbywa się poprzez prostą funkcję ?przeciągnij i upuść?. Program posiada własne biblioteki ikon graficznych, dzięki którym można od razu zarządzać oświetleniem, temperaturą w pomieszczeniach, drzwiami automatycznymi, otwieraniem/zamykaniem okien i wieloma innymi systemami automatyki budynkowej i domowej.

MyVision nie tylko ułatwia prace związane z tworzeniem aplikacji, ale również usprawnia korzystanie z aplikacji wizualizacyjno-sterującej. Nadzorowanie i sterowanie instalacjami domu czy budynku może się odbywać zdalnie poprzez zwykłą przeglądarkę stron www. Z MyVision nie ma już konieczności ręcznej konfiguracji sieci komunikacyjnej ? program wykonuje całą pracę za użytkownika, tworząc nawet najbardziej skomplikowane konfiguracje z udziałem wielu terminali, urządzeń i protokołów komunikacyjnych. Ponadto za pomocą MyVision można zaplanować scenariusze działań zgodnie z tabelą czasową – np. dzienną lub tygodniową, uwzględniając również przerwy świąteczne. Zaplanowanie odpowiednich czynności np. zmniejszenie temperatury w pomieszczeniach w biurowcu w okresach świątecznych, czy wyłączenie zbędnego oświetlenia pozwala zredukować zużycie energii i osiągnąć wymierne ograniczenie kosztów.

Panele dotykowe Visualyser firmy ESA zapewniają natychmiastową i łatwą do zrozumienia wizualną reprezentację stanu poszczególnych systemów automatyki budynkowej i domowej w każdym z pomieszczeń, zarówno zamkniętych, jak i otwartych ? takich jak ogród. To intuicyjne w obsłudze urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię w celu tłumaczenia skomplikowanych procesów zachodzących każdego dnia w domu, do postaci jasnych i przejrzystych komunikatów pojawiających się na wyświetlaczu panelu, ułatwiając użytkownikowi codzienną ich eksploatację, poprawiając bezpieczeństwo i komfort życia.

Panele Visualyser  zostały stworzone z myślą o przekazaniu jak największej kontroli nad systemami HMS/BMS w ręce użytkownika. Poza walorami technicznymi ich estetyczne wzornictwo doskonale komponuje się z wystrojem wnętrz (recepcje, sale konferencyjne, apartamenty). Szeroki wybór kolorów, faktur i różnorodność typów obudów pozwala łączyć estetykę i nowoczesność. Funkcjonalność paneli umożliwia intuicyjne zarządzanie instalacjami: oświetleniem, żaluzjami, klimatyzacją, wentylacją, wideodomofonem czy systemami audio-wideo poprawiając wygodę i jakość życia.

www.sabur.com.pl