Mitsubishi Electric rozdaje iPody

    Mitsubishi Electric rozpoczęło europejską akcję promocyjną portalu automatyki przemysłowej www.mitsubishi-automation.pl. Akcja ma na celu jeszcze bliższe zapoznanie się z renomowaną japońską marką Mitsubishi Electric oraz ułatwienie dostępu do informacji na temat najnowszych technologii. Aby dodatkowo zachęcić jak największą rzesze potencjalnych odwiedzających, wśród osób które zalogują się zostaną rozlosowane dwa iPody każdego miesiąca.
    Warunkiem przystąpienia do konkursu jest odwiedzenie oraz rejestracja na polskojęzycznej stronie www.mitsubishi-automation.pl. Można także podwoić swoje szanse na wygraną, zamawiając dodatkowo bezpłatny comiesięczny biuletyn informacyjny. Każdy zarejestrowany użytkownik uzyska swobodny dostęp do wielu informacji, nowości sprzętowych, dokumentacji technicznych, zdjęć, oraz opisów ciekawych wdrożeń i aplikacji związanych ze środowiskiem automatyki przemysłowej. Dodatkowo, dzięki rejestracji, każdy użytkownik będzie mógł pobierać podręczniki, zdjęcia, oprogramowania demo, jak i  przykładowe programy, które można zaadoptować do własnych rozwiązań.
    Został także utworzony specjalny dział dla prasy, umożliwiający zarejestrowanym dziennikarzom dostęp do przeglądów prasowych na kilka dni przed ich publikacją, jak również do dodatkowej grafiki, obszernych materiałów  oraz zdjęć w wysokiej rozdzielczości.
    Aby się zarejestrować wystarczy wejść na stronie www.mitsubishi-automation.pl  przejść w zakładkę MyMitsubishi i kliknąć opcję „zarejestruj teraz”. Dodatkowo po rejestracji pojawi się możliwość zamówienia bezpłatnego biuletynu informacyjnego. Rozpoczęta akcja promocyjna Mitsubishi Electric będzie trwała do kwietnia 2009.

    Więcej informacji na stronie www.mitsubishi-automation.pl