Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu automatyki i robotyki

Politechnika Warszawska oraz Siemens sp. z o.o. zapraszają do udziału w konkursie wszystkich absolwentów studiów I i II stopni. Tematyka prac powinna nawiązywać do obszarów automatyki i sterowania oraz dotyczyć urządzeń sterujących, sensorycznych, wykonawczych a także przemysłowych systemów informatycznych.
SIMATIC jako lider na rynku automatyki przemysłowej już od ponad 60 lat stosowany jest w różnych sektorach przemysłu na całym świecie. Wiedza i znajomość systemów SIMATIC otwiera drzwi do nowych technologiii przede wszystkim umożliwia indywidualny rozwój w oparciu o praktyczne umiejętności.
Do konkursu można zgłosić prace, które zostały obronione po 1 stycznia 2015 roku. Prace razem z załączonym wnioskiem zgłoszeniowym należy przesłać na adres.
Termin nadsyłania prac mija 31 marca 2017 roku.
Na zwycięzców czekają cenne nagrody indywidualne oraz wyposażenie laboratorium dla uczelni w elementy systemu SIMATIC. 
I Nagroda 10 000 zł
II Nagroda 5000 zł
III Nagroda 3000 zł 
oraz dodatkowe wyróżnienia Siemensa dla prac, które w ciekawy sposób nawiązują do zastosowania systemów automatyki SIMATIC.
Szczegółowe informacje o konkursie (regulamin, wnioski zgłoszeniowe) dostępne są na stronie, pytania i zgłoszenia prosimy kierować pod adres mailowy simatic_konkurs.pl@siemens.com.
Źródło: Siemens sp. z o.o.