KELLER – Manometr rejestrujący LEO Record Manometr wzorcowy LEX1

Firma KELLER niedawno wprowadziła do rodziny manometrów cyfrowych LEO dwa nowe produkty: autonomiczny rejestrator ciśnienia i temperatury LEO Record oraz wzorcowy manometr kalibracyjny LEX1.
LEO Record jest precyzyjnym (0,1%) manometrem, który pozwala na rejestrację do 57 000 wartości ciśnienia i temperatury, bateria pozwala na autonomiczną pracę do 5 lat. Urządzenie znakomicie nadaje się do prób ciśnieniowych oraz monitoringu instalacji. Manometr można obsługiwać poprzez klawisze funkcyjne bądź przez proste, bezpłatne oprogramowanie, umożliwiające konfigurację urządzenia oraz obserwację pomiaru i archiwizację danych.
LEX1 jest manometrem wzorcowym, umożliwiającym pomiar ciśnienia z dokładnością przynajmniej 0,05% zakresu (10…50°C); opcjonalnie dostępna jest precyzja 0,025% lub 0,01% zakresu. Manometr możemy podłączyć do PC, laptopa lub palmtopa, gdzie, dzięki bezpłatnemu i przyjaznemu oprogramowaniu, możemy tworzyć i archiwizować raporty, a wyniki pomiaru obserwować na wykresie. 
Oba manometry, dzięki zastosowanym materiałom, mogą pracować z agresywnymi mediami, a ich zakresy sięgają od -1 do 1000 bar. www.keller-druck.pl  www.keller-druck.com