Jesteśmy close to you

Rusza druga edycja ogólnopolskich konferencji z cyklu ifm ?wiedza i doświadczenie?: Przemysł spożywczy w nowoczesnym wydaniu. Praktyczne i niezawodne rozwiązania dla branży spożywczej to wiodący motyw tegorocznych spotkań z ekspertami ifm. Grono uczestników konferencji stale powiększa się o największe firmy sektora automatyki przemysłowej oraz przedstawicieli świata nauki.
Pierwsze spotkanie w ramach tegorocznego cyklu konferencji odbędzie się już na początku marca w siedzibie firmy ifm ecolink. Nieoficjalna część spotkania odbędzie się z kolei w prestiżowym Hotelu DeSilva. Goście konferencji mogą liczyć na praktyczne podejście do omawianych zagadnień oraz indywidualne treningi przy specjalnie przygotowanych stanowiskach dydaktycznych. Tego typu formuła doskonale sprawdziła się podczas pierwszej edycji ?wiedzy i doświadczenia?. Tegoroczna konferencja przyniesie jednak sporo nowości! Eksperci ifm przybliżą innowacyjne technologie dotyczące automatyki przemysłowej, a w szczególności rozwiązania skierowane do branży spożywczej, takie jak: kamera O3D, sieć AS-i czy technologia IO-Link. 
Jak zwykle nie zabraknie licznych atrakcji, w tym m.in. kulinarnego show w wykonaniu najlepszych szefów kuchni, czy klimatycznego bankietu sprzyjającego biznesowym rozmowom i wymianie doświadczeń. 
Przedstawiciele firmy ifm spotkają się z odbiorcami rozwiązań automatycznych także w Poznaniu. Druga konferencja odbędzie się w Hotelu Remes w listopadzie bieżącego roku. Już teraz serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w prestiżowych konferencjach ?wiedza i doświadczenie?. 
Więcej szczegółów oraz relację zdjęciową z ubiegłorocznych konferencji znajdziecie Państwo na stronie http://ifm-konferencje.pl/.