IV Spotkanie Integratorów KUKA w Bobolicach

Już po raz czwarty w tym roku KUKA zorganizowała Spotkanie Integratorów. Podczas ostatniego zjazdu w jednym miejscu spotkali się wszyscy Partnerzy Systemowymi firmy, inżynierowie, specjaliści oraz robotycy KUKA. Otwarta formuła spotkania pozwoliła uczestniczyć w nim także przedstawicielom kadry zarządzającej firm, właścicielom i sprzedawcom zainteresowanych produktami KUKA.
Tym razem spotkanie odbyło się 4. grudnia w malowniczym miejscu o dużym znaczeniu historycznym – Zamku w Bobolicach!
Organizatorzy zaplanowali 2 równoległe ścieżki programowe skierowane do konkretnych grup uczestników. O 9:00 Pan Marcin Lis rozpoczął prelekcję pt.: "VisionTech: System wizyjny KUKA". Zainteresowani mogli dowiedzieć się więcej na temat możliwości jakie daje system wizyjny KUKA, oraz wielu szczegółów związanych z jego funkcjonowaniem. Druga prelekcja skierowana do klientów firmy dotyczyła nowości, planów oraz pozycji firmy KUKA w Polsce i na świecie. Dyrektor polskiego oddziału KUKA Pan Tomasz Nowak omówił kierunki rozwoju firmy w naszym kraju, przedstawił plan marketingowy na 2015 rok, a także zaprezentował nowe produkty, które zostaną wprowadzone do oferty.
Korzystając z uroków miejsca, w którym odbyło się IV Spotkanie Integratorów KUKA uczestnicy mogli wziąć udział w zwiedzaniu Zamku w Bobolicach, obejrzeć pokaz walk rycerskich z atrakcjami czy skosztować tradycyjnej nalewki na zamku.
Z pewnością ostatnie spotkanie można zaliczyć do bardzo udanych. To ważne wydarzenie dla rozwoju firmy w Polsce zarówno dla współpracowników KUKA, jak i klientów czy osób zainteresowanych nową ofertą. Podsumowanie działań z ostatnich miesięcy oraz wyznaczenie nowych celów na 2015 rok ma ogromnie znaczenie dla efektywnego rozwoju KUKA w nadchodzących miesiącach.