Itelligence rozpoczyna wdrożenie SAP w Polmorze

    Polmor, dostawca konstrukcji stalowych i aluminiowych dla Bombardiera, Alstomu i Siemensa, wybiera itelligence do przeprowadzenia wdrożenia rozwiązania SAP Business All-In-One. Nowo podpisana umowa obejmuje część licencyjną, wdrożeniową, a także 5-letnią współpracę w obszarze hostingu i administracji oraz wsparcia aplikacyjnego systemu SAP. Dzięki wdrożeniu wszystkie kluczowe procesy biznesowe Polmoru, ze szczególnym naciskiem na planowanie i harmonogramowanie produkcji, będą wspierane przez rozwiązanie SAP.
    Obszar produkcji jest dla Polmoru szczególnie ważny, ponieważ dotychczas funkcjonujące w firmie rozwiązanie informatyczne nie obejmowało procesów produkcyjnych. Kierownictwo firmy nie miało szybkiego dostępu do wiarygodnych i szczegółowych informacji, gdyż dane były przetwarzane niezależnie w wielu narzędziach. W efekcie wdrożenia SAP, Polmor uzyska możliwość pełnego planowania produkcji w systemie, a także monitorowania wpływu tego planowania na zmiany w harmonogramach produkcji i dostaw, w planach zaopatrzeniowych i kosztach projektów. Rozwiązanie SAP zapewni Polmorowi spójne informacje na temat rzeczywistych kosztów poszczególnych zleceń, kluczowe przy tego rodzaju produkcji.
    Z rozwiązania SAP Business All-in-one w Polmorze skorzysta 40 użytkowników. Projekt wdrożeniowy rozpoczął się w lutym. Start produktywny systemu planowany jest na trzeci kwartał 2010 roku. Rozwiązanie obejmie obszary: rachunkowości finansowej (FI), controllingu (CO), gospodarki materiałowej (MM), planowania i sterowania produkcją (PP) oraz sprzedaży i dystrybucji (SD). www.polmor.pl www.itelligence.pl