Interaktywna wystawa robotyki czyli Dni Otwarte ASTOR!

Interaktywna wystawa robotyki w centrum Krakowa, możliwość przyjrzenia się z bliska pracującym robotom i porozmawiania ze specjalistami, zajmującymi się na co dzień tą interesującą dziedziną – to tylko niektóre z atrakcji czekających na gości Dni Otwartych ASTOR. W weekend 14-15 czerwca, firma ASTOR, dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki dla przemysłu, otworzy swoje drzwi dla wszystkich tych, którzy interesują się nowoczesnymi technologiami.
Interaktywna wystawa robotyki, czyli ASTOR Innovation Room (AIR) – to miejsce, w którym obejrzeć można roboty, jakie zazwyczaj pracują w fabrykach na całym świecie m.in. przy produkcji słodyczy czy samochodów. Podczas Dni Otwartych oprócz nowoczesnych maszyn, które już od niemal roku oglądać i uruchamiać można za pośrednictwem specjalnego SMS-a przed witryną AIR, pojawią się dodatkowe – specjalnie przygotowane na tę okazję. Pracownicy firmy ASTOR pokażą, że roboty, które na co dzień w szaleńczym tempie, z precyzyjną dokładnością podają elementy w fabrykach, spawają czy pakują towary, mogą być przyjazne dla każdego. W trakcie Dni Otwartych inteligentne maszyny poczęstują słodyczami odwiedzających, a nawet… pokażą, że potrafią się bawić..
Organizatorzy Dni Otwartych zapraszają zarówno dorosłych, jak i dzieci, młodzież czy studentów, 14 i 15 czerwca do siedziby ASTOR przy ulicy Smoleńsk 29 w Krakowie. Będą czekać na odwiedzających w godzinach 11.00-17.00. Pokazy będą się odbywać o każdej pełnej godzinie. W ich trakcie pracownicy ASTOR chętnie odpowiedzą na pytania gości. Dla wszystkich odwiedzających przewidziano upominki, konkurs z nagrodami oraz inne atrakcje.
Data: 14-15 czerwca, w godzinach 11.00-17.00
Miejsce: siedziba ASTOR, ul. Smoleńsk 29, Kraków.

Więcej informacji na stronie: www.mocinnowacji.pl oraz www.astor.com.pl