INDUSTRIADA dane pod kontrolą

    20-21 października 2011r w Hotelu Stok w Wiśle odbyła się pierwsza edycja Konferencji „INDUSTRIADA dane pod kontrolą” organizowaną przez: TEKNISKA Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. oraz BECKHOFF Autmation. Sp. z o.o.. Wśród gości nie zabrakło, Kierowników, Dyrektorów oraz Prezesów liczących się nie tylko na rynku polskim ale i międzynarodowym firm.

    Blisko 100 osób uczestniczących w Industriadzie reprezentowało następujące branże: przemysł wydobywczy,  energetyka cieplna, automatyka budynkowa, przemysł maszynowy. Dużą  grupę uczestników stanowili również przedstawiciele licznych biur projektowych i firm integratorskich.
    Konferencja wpisała się w szeroko rozumianą wizję budowania różnorodnych i efektywnych platform wymiany doświadczeń i uaktualniania wiedzy technicznej zgodnie z panującymi trendami technologicznymi. Jako platforma styku producentów, inwestorów, projektantów i użytkowników stała się efektywnym narzędziem stymulującym wizje rozwiązań komunikacyjnych dla często skomplikowanych i różnorodnych aplikacji przemysłowych.
    Sesje teoretyczne poparte rzeczywistymi aplikacjami stanowiskowymi umożliwiły przeprowadzenie różnorodnych testów, symulacji i prezentacji. Zachęceni efektami i ogromnym zainteresowaniem dotyczącym poszerzenia zakresu tematycznego konferencji planujemy kolejne edycje.
    więcej informacji na www.industriada.pl