II etap konkursu Produkt Roku 2012 ? głosowanie Czytelników miesięcznika Control Engineering Polska

  Szanowni Państwo zapraszamy do wzięcia udziału w II etapie, 10 edycji sztandarowego konkursu magazynu Control Engineering Polska ?Produkt Roku?.  Tegoroczna edycja konkursu odbywa się na nowych zasadach, tym razem to do Państwa będzie należał decydujący głos w konkursie. W czasie trwania II etapu konkursu, mogą Państwo wybrać najbardziej innowacyjne produkty w 26 kategoriach.
  W I etapie konkursu, jury wybrało najlepsze produkty w swoich kategoriach, które przeszły do II etapu. Wyboru dokonano na podstawie 4 kryteriów: innowacyjność produktu, przydatność w praktyce, łatwość w użyciu, potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z zastosowaniem produktu. W każdej kategorii znajduje się teraz około 5 produktów (suma punktów wszystkich ocen poszczególnych członków jury), na które można już oddawać swój głos.
  Na stronie konkursu http://pr.controlengineering.pl/produkty/glosowanie  przedstawione zostały wszystkie produkty zakwalifikowane do II etapu. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opisami produktów. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje pomogą Państwu przy podjęciu decyzji podczas głosowania.
  Głosowanie Czytelników trwa od 22 stycznia do 15 lutego 2013 r. Można głosować tylko na 1 wybrany produkt w każdej z kategorii konkursowej. Jedna osoba może oddać głos tylko jeden raz.

  Zapraszamy do głosowania!
  Redakcja miesięcznika
  Control Engineering Polska