Hansford Sensors – Przenośny miernik drgań potrafi teraz również mierzyć temperaturę

Do oferty Hansford Sensors, brytyjskiego producenta czujników drgań, oprócz wprowadzonego niedawno miernika drgań HS-620 dołączył właśnie kolejny model.
Nowy HS-630 posiada wszystkie funkcje swojego poprzednika i  dodatkowo został wyposażony w laserowy czujnik do bezkontaktowego pomiaru temperatury. Przeznaczony dla inżynierów utrzymania ruchu do monitorowania poziomu drgań i temperatury ważnych maszyn i urządzeń, pomocny w znalezieniu potencjalnych problemów i wyeliminowaniu przyszłych awarii instalacji/urządzeń.
Nowy zestaw okazuje się niezastąpiony dla inżynierów w zakresie monitorowania trendów drgań i temperatury na silnikach, pompach, przekładniach, wentylatorach oraz wszelkich maszynach wirnikowych. Idealny jako podstawowe narzędzie, którego mobilność oznacza, że pomiary mogą być podejmowane na miejscu w odległych częściach zakładu. Urządzenie jest zgodne z normą ISO 10816-3 i może mierzyć  stan łożysk tocznych, poziomy prędkości, przyspieszenia i przemieszczenia drgań, na każdej z czterech grup maszyn wyspecyfikowanych w normie ISO.
Zestaw zawiera: miernik drgań/temperatury, czujnik drgań, kabel połączeniowy, podstawkę magnetyczną oraz szpic, ładowarkę sieciową i samochodową, instrukcję obsługi, walizkę.
Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową www.hansfordsensors.pl