Hansford Sensors – Przenośny miernik drgań HS-620

Do szerokiej gamy obecnych produktów Hansford Sensors ? brytyjskiego producenta rozwiązań służących do monitorowania drgań, dołączył nowy przenośny miernik drgań. Miernik HS-620 to kompaktowy, przenośny, cyfrowy przyrząd z podświetlanym wyświetlaczem, służący do ręcznych pomiarów. Bardzo pomocny  w monitorowaniu poziomu drgań na ważnych maszynach/instalacjach przemysłowych, a także identyfikacji problemów i uniknięciu przyszłych awarii.
Ten nowy zestaw monitorowania drgań stanowi  niezastąpione narzędzie dla inżynierów w monitorowaniu  tendencji zmian poziomu drgań na silnikach, pompach,  przekładniach, wentylatorach i wszystkich maszynach wirnikowych. Urządzenie może mierzyć stan łożysk tocznych, poziom prędkości, przyspieszenia i przemieszczenia drgań, na każdej z czterech grup maszyn wyspecyfikowanych w normie ISO.
HS-620 jest zasilany przez akumulator litowo-jonowy, który  zapewnia 48 godzin ciągłej pracy, a o stanie baterii użytkownik jest informowany na wyświetlaczu. www.hansfordsensors.pl