FANUC Polska uruchamia cykl spotkań online

Polski oddział FANUC dostosowuje standardy obsługi klienta do nowej sytuacji rynkowej.

Wprowadzenie stanu epidemii w Polsce i innych krajach Europy wiąże się z szeregiem ograniczeń m.in.: wprowadzeniem zakazu opuszczania określonych miejsc, zamykaniem instytucji oraz zakładów pracy. Priorytetem staje się ochrona zdrowia pracowników firm, ich klientów i partnerów biznesowych. Firma FANUC Polska wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom rynku uruchamia, w oparciu o dostępne kanały komunikacji online, cykl interaktywnych spotkań online, umożliwiający specjalistom technicznym i doradcom w zakresie nowych projektów pozostanie blisko potrzeb klientów.

W ciągu ostatnich dni i tygodni firma FANUC podjęła szereg kroków zapewniających podtrzymanie działalności operacyjnej, a także zapewnienie klientom najwyższych możliwych standardów obsługi. Jednocześnie uruchomiono procedury zapewniające ochronę zdrowia pracowników, klientów oraz partnerów współpracujących z firmą zarówno na rynku globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych.

Dziś przyszedł czas na kolejne kroki, które umożliwią jeszcze szersze wsparcie klientów w trudnym okresie rozprzestrzeniania się pandemii COVID ? 19.

Współpraca i inwestycja w przyszłość

FANUC Polska proponuje klientom wspólne wykorzystanie czasu kwarantanny na przygotowanie się na nowe realia rynkowe, w których firmy będą musiały zarówno odrabiać nieuniknione straty, jak i budować swoją nową przyszłość. To doskonała okazja, by poświęcić czas na edukację i zostać ekspertem w zakresie robotyzacji i/ lub automatyzacji w swojej branży.

W ramach cyklu spotkań online, skierowanego zarówno do obecnych, jak i nowych klientów firmy, specjaliści firmy FANUC Polska będą niezobowiązująco i bezpłatnie dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu zastosowania robotów przemysłowych i robomaszyn CNC w wybranych procesach produkcji przemysłowej.

Roboty ? jakość, wydajność i bezpieczeństwo produkcji

Osoby, które zdecydują się na udział w spotkaniu online dotyczącym robotów przemysłowych zyskają możliwość bezpośredniego dostępu do wiedzy na temat rzeczywistego potencjału robotyzacji.

Wśród zagadnień poruszanych podczas spotkania znajdą się:

  • najbardziej inspirujące wdrożenia robotów przemysłowych w wybranych obszarach produkcji
  • najważniejsze cechy i kluczowe kryteria doboru robotów przemysłowych do potrzeb produkcji
  • informacje techniczne charakteryzujące poszczególne rodziny i modele robotów marki FANUC
  • praktyczne aspekty procesu wdrażania robotów do fabryk

Robomaszyny ? niezawodność i wysoka odporność produkcji

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu online dotyczącym robomaszyn zostaną zaproszone do rozmowy na temat:

  • najbardziej inspirujących wdrożeń obrabiarek przemysłowych w wymagających obszarach produkcji, w szczególności w procesach obróbki metali i tworzyw sztucznych
  • najważniejszych cech i funkcji oraz kluczowych kryteriów doboru maszyn CNC
    i aplikacji do potrzeb produkcji
  • informacji technicznych charakteryzujących poszczególne modele obrabiarek przemysłowych marki FANUC
  • praktycznych aspektów procesu wdrażania maszyn CNC do fabryk

Ponadto, w zależności od indywidualnego zainteresowania rozmówców, doradcy firmy FANUC Polska z przyjemnością pomogą klientom w procesie odnajdywania miejsc, które wymagają wzrostu jakości, wydajności lub zapewnienia higieny produktu, a także w przygotowaniach do inwestycji w robotyzację lub automatyzację i szacowaniu czasu jej zwrotu.

W trosce o komfort klientów zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach online doradcy FANUC dostosują ich formę do indywidualnych potrzeb i możliwości rozmówców.

Jednocześnie firma FANUC Polska zapewnia, że pozostaje do dyspozycji klientów
w ramach bieżących spraw i operacji. Polski oddział japońskiego producenta zaprasza klientów do kontynuowania dotychczasowej współpracy za pomocą dostępnych środków komunikacji (telefonicznie, e-mailowo, poprzez stronę internetową), a także do wymiany myśli i doświadczeń dotyczących zastosowania technologii FANUC w produkcji, w ramach planowanych, interaktywnych spotkań online.


Fanuc