FANUC M-20iD/25

Specjalista do szybkiej i sprawnej obsługi.

Robot FANUC M-20iD/25 to synonim wysokiej wydajności i niewielkich wymogów w zakresie przestrzeni. Optymalne rozwiązanie do obsługi maszyn (operacji rozładunku i załadunku), obsługi detali i ich pozycjonowania w wąskich, trudno dostępnych obszarach.
Robot nowej generacji, wyposażony z w ramię i nadgarstek o zwartej budowie, a także nowy układ napędowy, osiąga znacznie wyższe prędkości osi i wysoką wydajność ruchu. Zwiększony zasięg pozwala robotowi obejmować duży obszar roboczy przy większej sztywności, która przekłada się na większą dokładność pracy ? ? 0,02 mm.
W trosce o wysoką wydajność, a jednocześnie ograniczenie ryzyka kolizji przewody zostały poprowadzone we wnętrzu przelotowego ramienia robota.

Główne cechy:
?robot 6-osiowy
?udźwig 25 kg
?zasięg 1831 mm
?powtarzalność ? 0.02(ISO9283)
?ciężar 250 kg
?stopień ochrony: korpus IP54/IP65, nadgarstek i ramię J3 IP67
?kontroler R-30iB Plus
?współpracuje z zaawansowanym programowaniem off-line firmy FANUC.
FANUC ROBOGUIDE to wydajne narzędzie pozwalające integratorom, planistom i użytkownikom projektować aplikacje zrobotyzowane w trybie offline, co pozwala przewidywać osiągi robota, skraca czas wdrożenia i ogranicza koszty instalacji.

Łącząc dokładność i niezawodność, łatwy montaż oraz niskie koszty eksploatacji FANUC M-20iD/25 pozwala zmaksymalizować wydajność i przyczynia się do wzrostu zysków z produkcji.