Falownik dedykowany do aplikacji wentylatorowych i pompowych

Falowniki CP2000 firmy Delta to bezczujnikowe wektorowe falowniki które rozszerzyły ideę oszczędzania energii i używania tej zasady jako podstawę projektu. Falownik CP2000 został zaprojektowany specjalnie do zastosowań takich jak napędy dmuchaw, pomp i napędów HVAC z inteligentną regulacją PID zapewniającą największą wydajność.

Bezczujnikowe sterowanie wektorowe (SVC) oferuje szybką reakcję na chwilowy i ciągły wzrost lub spadek momentu obrotowego. Falownik ten spełnia wymagania Klienta na zmiany obciążenia przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności silnika.

Trzystopniową krzywą reakcji V/f stosuje się przy zmianie momentu obrotowego i odpowiednio reguluje napięcie wejściowe aby osiągnąć największą wydajność. Funkcja ta jest szczególnie pomocna w sterowaniu pompami i wentylatorami. Zawiera także dodatkowe funkcje dla pracy i ochrony silnika w zmiennych warunkach obciążenia, takie jak rozruchy ciężkie rozruchy, auto przyspieszanie i zwalnianie, szybkie ponowne uruchomienie silnika po chwilowych zanikach zasilania, auto-tuningu i innych. Seria CP2000 oferuje energooszczędne rozwiązania dla Twoich aplikacji.

www.induprogress.pl