Ewon DataMailbox – zdalny dostęp do danych maszynowych właśnie stał się dużo łatwiejszy

Firma HMS Networks wprowadza na rynek Ewon? DataMailbox – bezpieczne rozwiązanie typu freemium oparte na technologii chmury obliczeniowej, umożliwiające konstruktorom maszyn i właścicielom fabryk łatwy dostęp do danych maszynowych w dowolnym miejscu na świecie.

Czym jest Ewon DataMailbox?

DataMailbox to bufor danych online, który umożliwia łatwe pobieranie danych z maszyn i stanowi część usługi chmurowej Ewon Talk2M.

Jak to działa?

Routery Ewon Cosy i Flexy łączą się ze zdalną maszyną i wysyłają dane przez Ethernet lub połączenie komórkowe do chmury Talk2M. DataMailbox jest częścią rozwiązania Talk2M, które umożliwia twórcom aplikacji łatwe pobieranie danych historycznych z wielu bramek dostępowych Ewon za pomocą prostego wywołania API.

Rezultaty

W ramach bardzo bezpiecznego procesu klienci mogą zbierać dane z wielu maszyn na całym świecie w celu ich wygodnej analizy. Pozwala to na analizę dużych zbiorów danych i pulpitów nawigacyjnych dla potrzeb konserwacji predykcyjnej i inteligencji operacyjnej (OI).

Szybki i bezpieczny dostęp do danych maszynowych

Możliwe jest skonfigurowanie połączenia dla danych w kilka godzin, niezależnie od złożoności środowiska IT, a także skalowanie rozwiązania w razie potrzeby. Użytkownicy mogą dodawać maszyny do procesu za pomocą kilku kliknięć.

Dzięki rozwiązaniu DataMailbox, funkcjonującemu jako bufor danych, użytkownicy unikają utraty danych, bez względu na to z ilu lokalizacji je zbierają, ponieważ są one automatycznie przechowywane i przekazywane w przypadku awarii połączenia internetowego.

Użytkownicy mają również zawsze dostęp do czystego zbioru danych historycznych dla aplikacji analitycznych.

Freemium

DataMailbox to usługa freemium w chmurze Ewon Talk2M, co oznacza, że klienci mogą z niej korzystać bezpłatnie przez nieograniczony czas. Przechodząc na wersję Pro, klienci są objęci unikalną umową SLA (gwarantowanej jakości usług) i mogą przetwarzać jeszcze więcej danych.

Model Freemium i łatwość dostępu w żaden sposób nie zagrażają bezpieczeństwu, ponieważ rozwiązania Ewon wyznaczają trendy w cyberbezpieczeństwie.

Dodając tę innowacyjną usługę do oferty sprzętu, Ewon proponuje łatwe i skalowalne, zintegrowane rozwiązanie do zbierania i przetwarzania danych z nieograniczonej liczby lokalizacji, co pozwala klientom zwiększyć ich wydajność operacyjną.

– W czasach, gdy przebywanie ludzi w zakładach jest ryzykowne i kosztowne, naszym obowiązkiem jest zapewnienie klientom łatwego, bezpiecznego i skalowalnego rozwiązania do zbierania danych z kilku lokalizacji, co umożliwi użytkownikom poprawę wydajności funkcjonowania – mówi Francis Vander Ghinst , dyrektor generalny jednostki biznesowej HMS Ewon.

Dostępność za pośrednictwem sieci partnerów

Aby pomóc klientom zmaksymalizować efektywność ich danych, firma Ewon stworzyła solidny ekosystem 2000 doświadczonych partnerów, gotowych do szybkiego tworzenia wydajnych i zintegrowanych rozwiązań w oparciu o potrzeby klientów.

Więcej informacji można znaleźć odwiedzając stronę www.ewon.biz i korzystając z artykułów z bazy wiedzy na stronie www.ewon.biz/support.


HMS Industrial Networks