EUROLAB 2006 ? spotkanie nauki z biznesem

    W dniach 8-10 marca w Warszawie odbędą się Targi EuroLab. To prestiżowe spotkanie branży laboratoryjnej i pomiarowej, gdzie następuje wymiana doświadczeń, prezentacja światowych nowości i osiągnięć naukowych, a także nawiązywane są nowe kontakty handlowe. Podczas targów dochodzi do konfrontacji potrzeb nauki z możliwościami wyposażenia laboratoriów. Dlatego celem Targów EuroLab jest zaprezentowanie odwiedzającym aktualnej oferty urządzeń i elementów wyposażenia laboratoriów, czyli tego czym przedstawiciele polskiej nauki będą posługiwać się w swojej pracy badawczej w najbliższym czasie.
    Bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm ? uczestnikami targów daje odwiedzającym doskonałą okazję do zasięgania porad i uzyskania wszechstronnej informacji, jak zaprojektować i kompleksowo urządzić laboratorium.
    Targi EuroLab to także bogaty program imprez towarzyszących, m.in.: seminaria naukowe, spotkania branżowe, prelekcje i referaty ? organizowane przez współpracujące z targami instytucje naukowe, a także warsztaty i prezentacje wystawców.
    Targi EuroLab 2005 zgromadziły 95 wystawców, wiodących producentów i dystrybutorów sprzętu laboratoryjnego z Polski, Niemiec i Finlandii. Przez trzy dni imprezę odwiedziło 5 370 profesjonalistów z branży.