ESA SC107 wydajny panel operatorski w dobrej cenie

SC107 to kolejny model w najnowszej rodzinie paneli operatorskich firmy ESA – SC (Simple Control), które łączą wysoką jakość wykonania, doskonałe parametry obrazu i szeroką gamę funkcjonalności z przystępną ceną. SC107 to 7? panel z zupełnie płaskim (True Flat), panoramicznym ekranem dotykowym LCD TFT, z podświetleniem białymi diodami LED, wyświetlający obraz w 65 536 kolorów. Wysoka rozdzielczość matrycy zapewnia doskonałe odwzorowanie obrazów i tekstu oraz wystarczającą przestrzeń roboczą do wyświetlania zaawansowanych aplikacji wizualizacyjnych.

SC107 jest przystosowany do pracy w trudnych warunkach przemysłowych, jego obudowę wykonano z wysokiej jakości tworzywa (ABS), dzięki czemu gwarantuje mu ona trwałość oraz odporność na niekorzystny wpływ temperatury, zarysowania i uderzenia. Stopień ochrony urządzenia to IP65 (front).

Szerokie możliwości komunikacyjne zapewniają wbudowane interfejsy: Ethernet, dwa porty szeregowe RS232/RS485/COM0 oraz USB (host i device). SC107 jest także wyposażony w slot na karty SD i MMC. Urządzenie ma wbudowane drivery komunikacyjne do najpopularniejszych na rynku systemów sterowania.

Panele rodziny SC programowane są dedykowanym, darmowym pakietem Polymath SmartClick. Jest to proste w obsłudze, intuicyjne narzędzie do tworzenia aplikacji wizualizacyjnych zawierające wiele ułatwiających i przyspieszających projektowanie funkcjonalności (min. bogatą bibliotekę gotowych obiektów, symulator projektu, opcje eksportu danych do CSV i XML, import danych z Excela, możliwość zarządzania użytkownikami i wiele innych). Urządzenia można także programować pozostałymi pakietami softwarowymi ESA: Polymath Advanced i Polymath HMI.

www.sabur.com.pl