Elmark Automatyka – Pancerny PDA

Firma Elmark Automatyka, autoryzowany dystrybutor sprzętu Getac w Polsce wprowadza do sprzedaży nowy model pancernego  PDA. 
Getac PS535F to wyjątkowo wytrzymały PDA dedykowany przede wszystkim  dla służb porządkowych, wojska, przemysłu czy do zastosowań w aplikacjach typu GIS dzięki wbudowanemu modułowi GPS.  Aktualny model został wyposażony w procesor  Samsung 2450 533 MHz  oraz system Windows Mobile 6.1. Dodatkowo urządzenie zostało wzbogacone o kamerę 3M pixeli.  Ma także wbudowane moduły WiFi oraz  Bluetooth. Dane są gromadzone na pamięci 2 GB NAND Flash, która może być rozbudowana dodatkowo o kolejne  8 GB na karcie SD.  
I to co wyróżnia ten produkt na tle konkurencji: praca w temp. od -20°C, obudowa bryzgo i pyłoszczelna IP54 oraz odporna na upadki, wibracje i wstrząsy (wojskowa norma MIL-STD-810F ). Dzięki tym cechom PDA firmy Getac doskonale sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Do urządzenia producent oferuje pełną gamę akcesoriów. Więcej informacji na stronie dystrybutora: