Elmark Automatyka – Nowe oblicze przemysłowego switcha do Ethernetu

W ofercie firmy Moxa pojawił się nowy przemysłowy switch EDS-726. Przełącznik ten różni się diametralnie od poprzedników swoją modularną budową ? switch budowany jest przez użytkownika poprzez dodawanie modułów z portami, co pozwala na złożenie urządzenia właśnie w takiej konfiguracji, na jaką w chwili obecnej występuje zapotrzebowanie.
Modułowa budowa pozwala na wykonanie przełącznika, składającego się w sumie aż z 24 portów Fast Ethernet oraz 2 portów Gigabit. Szeroki wybór modułów, trzy rodzaje portów Gigabit (na bazie skrętki i światłowodów) oraz 8 modułów Fast Ethernet (również na bazie skrętki i światłowodów) daje szerokie pole manewru w doborze interfejsów urządzenia. Natomiast bardzo rozbudowany wachlarz funkcjonalności gwarantuje stworzenie bezpiecznej, redundantnej i deterministycznej sieci Ethernet. 
EDS-726 jest przełącznikiem zaprojektowanym z myślą o maksymalnej funkcjonalności oraz szerokich możliwościach rozbudowy. Switch ten zapewnia dużą elastyczność i bogatą funkcjonalność oraz gwarantuje prawidłowe działanie ? w celu spełnienia wszystkich wymagań na budowę sieci Ethernet w każdym przedsiębiorstwie.  www.elmark.com.pl