Ekonomiczny i wydajny — nowy przełącznik gigabitowy MICROSENS z serii Entry Line z funkcją PoE+

Firma MICROSENS od lat oferuje ekonomiczne i wydajne rozwiązania dla przemysłowych sieci Ethernet w ramach swojej serii Entry Line. Nowy 6 portowy przełącznik gigabitowy z czterema gigabitowymi złączami miedzianymi z funkcją PoE+ i dwoma gniazdami SFP Dual Speed do przyłączy światłowodowych udostępnia duże korzyści przy niskim koszcie.

W takich zastosowaniach, jak monitoring wideo, zabezpieczenia czy punkty dostępu do bezprzewodowych sieci lokalnych zapotrzebowanie urządzeń końcowych na moc wciąż rośnie i coraz częściej jest potrzebna przepustowość sieci na poziomie gigabit/s. Nowy przełącznik gigabitowy z funkcją PoE+ z serii Entry Line jest optymalnie dopasowany do tych zwiększonych wymagań. Cztery porty 10/100/1000Base-T mogą dostarczać do urządzeń końcowych moc maksymalnie 30 W na każdym porcie.

Dwa wejścia zasilaczy umożliwiają redundantne zasilanie przełączników i podłączonych do nich urządzeń końcowych. W przypadku, gdy zabraknie napięcia zasilającego ze źródła podstawowego lub dodatkowego może zostać aktywowany stycznik alarmu.