Eaton – Nowy zintegrowany master SmartWire-DT

Sektor elektryczny Eaton wprowadza na rynek nowy, wysokowydajny panel dotykowy XV102 HMI/PLC ze zintegrowanym urządzeniem master SmartWire-DT. System SmartWire-DT to kompleksowa technologia komunikacji i połączeń opracowana przez firmę Eaton. Jednolity i otwarty system zastępuje całość oprzewodowania sterującego – od wyłączników do rozruszników i przemienników częstotliwości poprzez urządzenia sterujące i czujniki.
 
Eaton Electric to światowy lider w produkcji wysokiej jakości systemów rozdziału i sterowania energią elektryczną oraz produktów automatyki przemysłowej. Globalne linie produktów należące do Eaton, takie jak Cutler-Hammer?, Moeller?, Powerware?, Holec?, MEM?, Santak? oraz MGE Office Protection SystemsTM to rozwiązania należące do systemu PowerChain Management? wspomagającego działanie układów zasilania wykorzystywanych w centrach przetwarzania danych, przemyśle, różnych instytucjach, administracji, przedsiębiorstwach użyteczności publicznej, handlu, budownictwie oraz przez partnerów OEM na całym świecie.

Korporacja Eaton zajmuje się różnorodnymi aspektami zarządzania energetycznego. W roku 2010 osiągnęła poziom sprzedaży wynoszący 13,7 miliarda dolarów. Firma obchodząca swoje stulecie działalności w 2011 roku jest światowym liderem w produkcji komponentów elektrycznych, dostarcza także wysokiej jakości systemy zasilania, rozdziału i sterowania energią elektryczną Ponadto produkuje komponenty hydrauliczne, opracowuje systemy i usługi dla urządzeń przemysłowych i przenośnych, oferuje także układy paliwowe, hydrauliczne i pneumatyczne dla lotnictwa cywilnego i wojskowego oraz wydajne, bezpieczne i ekonomiczne układy napędowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Eaton zatrudnia około 70 000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 150 krajach.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.moeller.pl